Şifremi Unuttum

  • Fragman

Yorum yapılmamış

Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj Kaptan
1080p

Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj, Marvel evreninin en çok merak edilen filmi Captain Marvel,  Yenilmezler ekibinin en güçlü süper kahramanı olması ve bugüne kadar hiç çıkmamış olmasıyla uzun zamandır merak uyandırmaktaydı.
Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj  Filminde Kaptan Marvel Kimdir?
Kaptan Marvel ilk olarak Marvel evrenine 1970’lerde giriş yapmış bir süper kahramandır. Carol Denvars adında Amerikan vatandaşı bir kadın havacılık ve güvenlik alanlarında kariyer yapmaya başlar ve NASA’nın güvenlik amirliğini yapmaya başlar. NASA’nın güvenlik amiri olduğu için dünyayı tehdit eden konulardan haberi vardı ve konulara hakim bir kadındı.  Carol,  Kree adında bir uzaylı ırkından Mar- Vell adlı bir süper kahramanla tanışır ve hayatı tamamen değişecektir. Bu sırada Captain Mar- vell ve Kree’li uzaylı ırkı arasında bir çatışma ortaya çıkar. Bu çatışma sırasında kozmik enerjiyi depolayabilen bir cihaz varlığı nedeniyle çatışma sırasında bu cihaz patlar ve Carol’ın yakınında bulunması nedeniyle, Captain Mar-Vell’in genlerinden bir kısmı Carol’un genleriyle birleşir ve Carol,  Captain Mar-Vell’in güçlerinin bir kısmını almak durumunda kalır. Daha sonra Carol,  Ms. Marvel olarak Yenilmezler takımına katılır.

Avengers’a katılan Carol, uzun yıllar bu ekibin içinde yer alır zaman zaman X-MEN le de çalışmak durumunda kalır. Ms. Marvel ismini kullanan Carol daha sonra Captain Mar-Vell ölünce Captain Marvel adını kullanmaya başlar.
Yenilmezler Ekibinin En Güçlü Üyesi Captain Marvel’in Çok Önemli Güçleri
Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj, fragmanda, güçleri arasında kuvvetli olması, maruz kaldığı enerjileri emebilmesi, dayanıklılığının çok fazla olması, bağışıklık sisteminin çok fazla güçlü olması nedeniyle tehlikeli maddelere maruz kalsa bile herhangi bir hasar olmuyor, yaraları çok kısa sürede iyileşebiliyor, ateş gibi yakıcı maddelere maruz kalsa bile bu enerjileri emebiliyor ve gücü daha da artıyor.  Uçabilme, ses hızı kadar hızlanma, ve en önemlisi kozmik enerjiyi kullanabilecek kadar güçlü bir karakter. Süper kahraman özelliklerinin bu kadar güçlü olmasının yanında, insani olarak özellikleri arasında çok sayıda dili konuşabiliyor, havacılık konusunda usta olması, ajanlık konusunda usta olması ve dövüş eğitim almış olmasıdır.
Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj  ve İnfinity War Part 2 Filmlerinde Durumu Merak Konusu
Marvel sinematik evreninde Captain Marvel’in bu kadar aşırı güçlü olması yansıtılır mı ya da ne kadarı yansıtılır ?  Avengers: Infinity War  part 2 de Tanos’u durdurabilecek kişi Kaptan Marvelin olacağı söylentiler ve durumlar arasında yer almaktadır. Bildiğiniz üzere,   Avengers: Infinity War   birinci partında filmin sonunda Nick Furry telefonla arama yapıyor ve film bu şekilde son buluyor. Avengers İnfinity War part bir de Captain Marvel olsaydı,  Tanos’u belki de durdurabilirler miydi? Part 2 de Captain Marvel ortaya çıkacak mı çıkarsa güçleri ne derecede olacak merakla beklemedeyiz. Acaba telefonla aranan kişi Kaptan Marvel mı? Bu gelişmeleri merakla bekliyoruz.
Captain Marvel 8 Mart 2019 da Vizyonda
Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj,   babası tarafından kadınların erkeklerle eşit olmadığını düşünen ve öyle davranışlara maruz kalarak büyüdü ve babasına bunu ispatlamak için oldukça başarılı bir geçmiş oluşturdu.  Carol’ın en çok istediği şey bir astronot olmaktı ancak ailedeki ekonomik yetersizlikler nedeni ile babası Carol’ı oldukça başarılı olmasına rağmen göndermeyip,  kardeşi Steve’i okula göndermeyi seçmişti. Carol 18 yaşına geldikten sonra ailesinin yanından ayrılarak,  Amerikan Hava Kuvvetlerine katıldı. Eğitimini en başarılı öğrenci olarak tamamlayan  Carol,  NASA’da en genç güvenlik amiri olarak görevinde kariyer basamaklarını hızla tırmandı. Yazının yukarıda bahsettiğimiz gibi Kree ırkından Mar-Vell adında bir arkadaşı olunca hayatı değişti ve süper kahraman oldu. Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj  filminde  90’lı yıllarda geçecek bir Kree- Skrull savaşında mücadele vereceği düşünülmektedir.

2019 yılının en çok merakla beklenen süper kahraman filmi Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj  Marvel’ın  bir kadın  süper kahramanı alması ve Dünya Kadınlar Günü 8 Mart’ta vizyona girecek. Filmi büyük bir heyecanla beklemekteyiz. Fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.
Captain Marvel Fragman İncelemesi
Uzun zamandır Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj filminin hem fragmanı hem kendisi merakla bekleniyor ve bahsediliyor. Marvel  kahramanlarının en güçlüsü, bu nedenlerden dolayı beklenti oldukça yüksek. Ancak fragmanı izleyenler,  fragmanın zayıf kaldığı yönünde düşünceler yorumlarda gözlenmektedir. Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj  filmin fragmanı şöyle başlıyor. Nick Furry nin konuşması ile. “Savaş evrensel bir dildir ve muhalif bir asker görünce hemen anlarım. Onlardan birinin yukarıdan geleceği hiç aklıma gelmezdi” diyor. Nick Furry  Marvelda yenilmezler ekibindeki herkesle irtibata geçen kişidir ve Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj fragmanın ilerleyen dakikalarında çağrı cihazıyla bir iletişime geçme talebi gözüküyor. İnfinity War’da da akıllarda kalan soru işareti bu çağrı cihazıyla acaba kaptan marvel a mı mesaj göndermek istemiştir? Muhalif bir derken, Kree  ırkında,  Kaptan Mar-Vell ın muhalif bir asker olduğuna bir gönderme yapılmıştır.  Filmin kötü karakteri yüksek rütbeli bir yargı görevlisi olan Ronan, bu muhalif asker Captain Marvel arasında bir savaş olacağı gözüküyor. Jude Law’ın oynadığı Leader Of Star karakterinin  de bu filmde öleceği hakkında söylentiler ve düşünceler olabilir. Fragmanın başlarında block buster video diye bir yere Carol Denvars’ın konuşması düşüyor. Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj , fragmanda boyu çeşitli hafıza problemleri yaşıyor ve anılarını hatırlamaya çalıştığını görüyoruz. Carol Denvars’ın Kaptan Marvel’a dönüşmesi Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj filminde fragmanın ana konusu olarak gözüküyor. Marvel karakterleri kaptan marvelin yanında yer alırken ronan ve skrull ırkı diğer tarafta saf tutacaklar. Ancak orijinal hikayesi dediğimiz çizgi romandaki senaryosuyla aynı olmayacağı ile ilgili Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj   filmin senaristleri çeşitli açıklamada bulunmuşlardır.
Skrullar
Skrull ırkı ile alakalı olarak fragmanda,  Carol Denvars, yaşlı bir kadına yumruk atıyor.  Bu noktada akla gelen şey,  Skrull ırkının şekil ve kılık değiştirme özelliğiyle bu yaşlı kadının görünümüne büründüğü düşünülüyor. Çizgi romanda geçen Skrull ırkı dünyayı istila etmeye çalışan bir uzaylı ırkıdır. Kree ırkı ile uzun zamandır bir savaş halindedir. Fragman videosunda en güçlü Marvel karakteri kaptan Marvel birçok güçlerini sergiliyor. Fragmanda izlediğimiz güçleri arasında, elinden  güç ışını çıkartabiliyor, maruz kaldığı enerjiyi absorbe edebiliyor, kozmik enerjiyi kontrol edebilme, kendisine saldırılan bir enerjiyi emip kendi gücünü yükseltebiliyor. Burada akla gelen şey avenger 4 filminde de Thanosun eldivenindeki güç taşlarının enrjisini de absorbe edebileceği düşünülebilir. Bu gücü ile tanosu yenecek gibi gözüküyor ve düşündürtüyor. Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj filmin fragmanda bir diğer dikkat çeken kare ise, Nick Furry’le  Kaptan Marvel arasında geçen diyalogta Nick Furry “ Demek buralardan değilsin” Kaptan Marvel “ açıklaması zor” diyerek nereden geldiği ile ilgili hemen kesin bir bilgi vermiyor. Çizgi romanında jude Law ın canlandığı karakterin patlamaya maruz kalmasıyla kaptan Mar-vell in DNA sı ile carolın DNA sı birleşiyor ve iki benliği oluyor. Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj  fragmanın bir bölümünde Kaptan Marvel’in ellerinde bağlı ve kafasının iki tarafına enerji akımının olduğu bir sahne var. Bu sahnedeki yorumumuz Ronan’ın Captain Marvel’i yakalayıp Kree’ler ve Skrul ırkı arasındaki savaş için Captain Marvel’in enerjilerinden fayda sağlaması amaçlı olabilir. Bu noktada diğer marvel karakterleri de Captain Marvel’a destek olmaya gelecek ve belki de onu oradan kurtaracaktır.
Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj Fragmanla İlgili Diğer Dikkat Çeken Noktalar
Marvel evreninin tartışmasız en güçlü karakterlerinden olacak. 1990'larda geçecek Kaptan Marvel sonunda Infinity War’a bağlanacak zaten 2 filmin vizyon tarihleri arasında bir buçuk ay gibi bir süre var. Kaptan marvel'ın 1 çizgi romanına oldukça benziyor. Karakterler filmi güçlerine sahipken başlayacak.  Kaptan Marvel’da uzaylı ırkı olan kişilerle kralların savaşı  filmin ana konularından biri olacak. Guardians Of The Galaxy’deki uzaylı ırkı Skrol’ları hatırlarsınız.  Bu iki agresif ırk savaşırken Dünya, bu savaşın kritik bir noktasında olacak. Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj film başladığında Captain Marvel Kree’lerin ordusunda bir takım olan Star Force’un üyesi Kaptan marvel görülmekte. Ana karakterimizin en büyük zayıflığı hafızası olacak. Karakter, Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj filmin fragmanda geçmişini hatırlamıyor gibi duruyor. Çizgi romanlarda Kaptan Marvel gücünü aşırı derecede kullandığı zaman bayılıp neler yaşadığını unutabilir. Bu filmde Kaptan Marvel'ın kim olduğunu anlaması ile geçecek ve bu sayede karakterin geçmişini öğreneceğiz.  Kree ve Scrolların savaşı ortasında birden kendi dünyasına gelecek ve bu Dünya'yı tam olarak hatırlamayacak. Filmin müziklerini Türk besteci Pınar Toprak yapmaktadır. Nasıl bir iş çıkaracağını merakla bekliyoruz. Kendisi bir Marvel filmini besteleyen ilk kadın olacak. Fragmanda askerimiz dünyaya düşüyor ve neler olduğunu anlamaya çalışıyor. Samuel Jackson filmde görsel efekt yoluyla 25 yıl gençleştirildi. Bu numarayı Marvel’ın başka filmlerinde görmüş olsak da, ilk defa bu kadar uzun uygulanacak. Gerçi çoğu oyuncunun görsel efektlerle kendini güzelleştirdiğini ve vücudunu modifiye ettiğini biliyoruz. Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj filmi,  Los Angeles'ta geçmektedir. Bu arada karakterin bazı ışıklı efektleri Antman’deki kuantum bölgesi'nin efektlerine benziyor.  Kaptan Marvel’da da kuantum bölgesi ile bir şekilde karşılaşacağımızı düşünüyoruz.

Merakla beklenen Captain Marvel İzle HD Türkçe Dublaj filmin fragmanlarını izleyip sizlerde web sitemize yorum bırakabilirsiniz. Sizlerin de yorumlarını merak ediyoruz.

Benzer Filmler

error: Content is protected !!

Full HD Filmlerin Tek Adresi | Rahatfilmizle.com