Şifremi Unuttum

  • Fragman
  • Tek Part

Yorum yapılmamış

Venom Zehirli Öfke İzle HD
1080p

Günümüzün en iyi oyuncularından tarihin en bilinen süper kahramanlarından biri Venom Spiderman bile herkesin sevdiği çok havalı ve ruh hastası bir kötü adamdı. Bu sebeplerden dolayı 4 Ekim'de vizyona girecek  Venom: Zehirli Öfke İzle HD ve karakteri Tom Hardy'nin canlandıracağı Venom filmini deli gibi bekliyorduk.  Fragmanda kaçırdığınız şeylere geleceğiz.
Venom: Zehirli Öfke İzle HD Filmine Gitmeden Önce Bilinmesi Gerekenler
Venom: Zehirli Öfke İzle filmde Spiderman'in neredeyse hiç görmeyeceğiz gibi duruyor. Logoya baktığınızda filmin Marvel evreninde geçtiğini düşünmüş olabilirsiniz. Ancak bu logo sadece Venom Marvel çizgi roman karakteri olduğu için var.  Spiderman karakterlerinin film hakları Sony'den sonra filmler izlenmeye başladı ve videoları ile anlaştılar ve Spidey Marvel evreninde katıldı. Ancak Sony Spiderman dışındaki karakterlerle bir sinema evreni yapmak istiyordu. Marvel stüdyosu “Biz senin Spiderman dışında yaptığın filmlere karışmayacak sen de bize karışma” dedi. Venom: Zehirli Öfke İzle HD filmde bu sebeple Venom ve yakında gelecek Silver Sable gibi filmler Marvel evreninde yer almayacak görünüyor. Venom tarzı filmlerde de başka Marvel karakteri gözükmeyecektir. Kısacası  Venom Marvel da yer alıyordu almıyor da demeyecek ve seyircilerin yer aldığını düşünmesini isteyecektir. Bu size karışık gelmiş olabilir.
Venom kimdir?
Yakında Venom: Zehirli Öfke İzle HD filmi de çıkacak olan Spiderman'in azılı düşmanı Venomun kökenlerine bakacağız. Çoğu çizgi roman karakteri geçmişlerine göre yeniden tasarlanır.  1984'te çıkan Amazing Spiderman 258 sayısı ve 1985 in Web of Spider Man 1 sayısı bize bu konuda yol gösterdi. 2009'da çıkan Venom Dark Orijin serisi ve 2016'da son olarak gördüğümüz Space Knight serisinin 8 ve 12 sayıları konu hakkında epey bilgi toplamamız sağladı. Venom, Marvel evreninde sınıflandırması en zor karakterlerden biridir.  Kimi zaman kötü adam kimi zaman kahraman kimi zaman anti-kahraman bazen insan olarak Eddie Brock bazen de doğanın  yırtıcı güçlerinden olan Venom yani tam olarak ne olduğunu asla söylemek mümkün değil. Venom’un en kendine has repliklerinden birisi olan We are Venom. Yani “Venomuz” lafı  Venom’un nasıl bir bütün olduğunun en güzel kanıtlarından bir tanesidir.  Venom,  Eddie Brock ilginç bir şekilde Venom’un ortaya çıkışı Spiderman üzerinden gerçekleşti. 1984'te Secret Wars serisinde uzayda siyah kostüm ile tanışan spidey bir dönem etrafta simbiyot bir şekilde dolaştı. İlk başlarda üzerindekini sıradan bir kostüm zanneden Peter zaman içerisinde bunun uzaylı bir yaşam formu olduğunu anladı. Fantastik Dörtlü’den konu hakkında yardım da aldı ve en sonunda üzerindeki kostüm den Sonic dalgılar sayesinde kurtulmayı başardı ya da başardı mı? Zira simbiyot kendine başka bir vücut buldu. Eddie burock. Sonrasında yıllar boyunca Spiderman'in yakasını bırakmadı ve İntikam peşine düştü. simbiyotlar orjin olarak duygusuz doğuyorlar sonrasında bileşikleri karakterlerin duygularına bağımlı hale geliyorlar. Kahramanlık anlayışı arasında kalan Venom Eddie Brock ile birlikte daha önce de söylediğimiz gibi ne yapacağını bilmeyen bir hal aldı. Venom şu ana kadar simbiyoz formunda bir kişi kontrol edememiştir.
Simbiyotlar Kimdir?
Bütün sıkıntılarınızı bir kenara koymanın zamanı geldi ilginizi çeken konulardan bir tanesi çizgi roman dünyasının simbiyotlar gerçeği. Simbiyotlar nedir ve kimdir? Aslında bu zamana kadar simbiyot dediğimiz şey bilinenin aksine Klyntar adlı bir ırktır. Kendileri Andromeda galaksisinden gelmektedir. Bu yaratıklar Aslında intergalaktik barışı sağlamaktadır. Ama sadece laik olan kişiler bu simbiyotikleri kontrol edebilir.  Muhteşem simbiyosis bulmak için o insan veya uzaylı hem fiziksel hem de zihinsel şekilde iyi olması gerekir. Ama böyle olmazsa simbiyosis hem taşıyıcı hem de kırıntıları ele geçirip onun vahşi ve şiddetli olmasını sağlar. Geçmişte bu bozulmuş Klyntar’ler gezegenleri ele geçirerek iyilik için yaşayan karşıtları ile ilgili yanlış bilgiler yayar. Bunun üzerine tümör sahibini hem fiziksel hem beyinsel şekilde ele geçiren duygusu ve bedeniyle beslenen şekilsiz bir yaratık olarak tanımlanmıştır.

Klyntar  sahibine hem korkutucu hem de muhteşem yetenekler verir ve sonucunda çıkan adrenalinle beslenir. Sonunda sahip aralıksız devam eden stres ve çaba sonucu ya tamamen emilir ya da ölür ardından simbiyot gider ve aynı şeyi yeniden tekrarlamak için başka bir sahip aramaya başlar. Bu Simbiyotların arasında bir zihin bağı vardır. Yani birinin gördüğünü diğeri de görebilir ama bozulmuş Klyntarlar, bu zihin bağından çıkartılır. Böylece tüm potansiyeline ulaşamaz ama bazı yerlerde görülmüştür ki birkaç özel durumda uzun yaşayan bu tür zamanla daha güçlenir. Bu daha çok birden fazla güçlü simbiyosis yaşayınca görülür. Böylece ateşe ve sonik sese  iyi dayanıklılık gösterebilir. Bazı durumlarda ise mutasyona uğrayıp yeni güçler keşfedebilirler.
Venom: Zehirli Öfke İzle HD  Fragman Hakkında
Çizgi roman sayfalarında insanların kalbini çalan karakterlerin filmi her zaman merak konusu olmuştu Venom Spiderman 3 filminde sunulsa da bu film Venom: Zehirli Öfke İzle HD izleyicilere umut vadediyor. Onun süper kutudan çok anti-kahraman edasında sunulacağı kanısında olsam da Venom: Zehirli Öfke filminin esas özelliği ana karakterimizin süper kötü olmasıdır.  Bu sinema dünyasında pek rastlanan bir şey değil. Venom fragmandan yola çıkarak sıradan bir süper kahraman filmi olacağını söylemek yanlış olmasa da Tom Hardy bu rolüyle süper kötü dünyasında bir devrim yaratacağını söylüyor. Venom: Zehirli Öfke fragmanda kullanılan efektler dudak uçuklatan türden değildi. Fakat Venom: Zehirli Öfke İzle HD  filminde dövüş sahnelerinin göze hitap edeceği kanısına varmak mümkün. Çünkü Tom Hardy bu rol için haftada 5 gün karışık dövüş sanatları eğitimi almış. Yanında velisi olmayan küçük çocukların izleyemeyeceği bir fakat bizim sinemalarda bu kural ne kadar katı işler kestirememekteyiz. Venomun yolunun Carnage ile  kesiştiği sahnelerde muazzam bir enerji ve vahşilik olduğunu biliyoruz. Bu Venom: Zehirli Öfke İzle   filmde şaşırtıcı değildir ki filmin adeta bir katliam olacağı söyleniyor. Birçok söylenti var olsa da Venom: Zehirli Öfke İzle HD  filmde Black Cat vs Silver Sable‘in bizlere göz kırpar.
Venom: Zehirli Öfke İzle HD Filmde Dikkat Çeken Sahneler
Kulağa çarpan ilk şey kullanılan müziğin Infinity War fragmanı ile aynı olmasıdır. Fragmanın başında Venom’u biraz aksiyon halinde görüyoruz ve sonra filmin başına dönüyoruz nereden geldiği belli olmayan kötü adamlar bilimsel çalışmalar yaptığı görülüyor. Giydikleri kıyafetlerden anlayabileceğiniz gibi bunlar kötü adamlarımız zaten sonraki sahnelerde simbiyotlarla insanın üzerinde deneyler yapıyorlar. Bunların ardından iyi niyetli gazetecimiz Eddie Brock’u görüyoruz. Spiderman 3 de aynı karakter kıskanç ve gıcık biriken burada adamımız tam bir doğrucu ve centilmen.  Sonuçta adam gri bir karakter. Venom: Zehirli Öfke İzle HD  filmde, Eddie’yi kötü adamları araştırmaya gittiğinde Venom bulaşıyor ve sonrasında tipik Spiderman  filmlerindeki gibi bir adaptasyon süreci yaşıyor. Tabii hafif şizofrenlik sadece ve daha sonra laboratuvarlarında bir saçmalık olduğunu fark eden kötü adamlar Eddie’yi almaya geliyor ve simbiyot bu sırada Eddie’yi u korumak amacıyla direkt silahlı adamlara saldırıyor. Bu sahneyi cidden çok iyiydi. Sadece simbiyotun Eddie’nin neresinde gizlendiğini hala anlayamadık.
Venom: Zehirli Öfke Dikkate Değer Anları
Venom: Zehirli Öfke İzle filmde tozlaşan insanlar görmeyeceksiniz. Spiderman olacak mı? Şimdi küçük bir sahnesi olabilir yine de Venom: Zehirli Öfke İzle HD  filmin Marvel’la bağlantısı bulunmamaktadır. Venom: Zehirli Öfke İzle HD    Film Ekim'de vizyona girecek ve görsel efektler çoğunlukla tamamlanmış gözüküyor. Bu arada filmin adı ülkemizde Venom: Zehirli Öfke olacak. Son zamanlarda ülkemizde yabancı isimli filmlerin yanına daha açıklayıcı şeyler eklemek oldukça popüler oldu. Bu ismi ise altyazılı fragman izlerken öğrendik. Öbür türlü Venom’un dediklerini anlamak zor oluyordur. Tıpkı Tom Hardy’nin diğer filmlerindeki gibi. Buna birazdan değineceğiz. Venom: Zehirli Öfke İzle HD  filmde Venom symbiote Spider Man den yapmayacağı için çizgi romanlarda ortada bulunan logo çıkarıp da değişik  kostüm yapmışlar. Zaten bu tam kostüm değil başlı başına bir vücut. Venom: Zehirli Öfke İzle  filmin yönetmeni beyaz damarların karakterin karanlıkta gözükmesi için eklendiğini söylemektedir. Gerçi duvara tırmanma özelliği çok farklı da olsa devam edecekmiş gibi duruyor. Normalde karakter ilk olarak spide’nin vücuduna girip çoğu özelliğini gömüyordu. Venom’un sadece bir gazeteciyi ele geçirmiş güçlü bir parazit olmasını istemiyoruz. Film ilk olarak Tom Hardy’nin bölünmüş konuşmasıyla başlıyor. Dikkatli izlerseniz farklı diyalogları birleştirerek bir cümle haline getiriyorlar.
Venom: Zehirli Öfke Çizgi Romanından Bakış
Çizgi romanda beş tane simbiyot yer alıyor. Filmde bunları göreceğiz ama bazı değişiklikler veya ek simbiyotlar olabilir. Venom: Zehirli Öfke İzle HD  filmindeki kötü adam daha sonra simbiyot olacak gibi görünüyor. Kötü adam insanların dünyayı yok ettiğini düşünüyor. İşte bunun için tek önerisi de daha üstün bir yaşam formu olan simbiyotlar olsun. Daha iyi sebepleri ve hareketleri vardı adamı tipinden klasik kötü adamlık akıyor. Kaliteli olacak gibi durmadığı için kendisini çok görmek istemiyoruz. Filmin ana kötüsü Carnage olacak sanılsa da kendisi filminin küçük bir bölümünde yer alacak. Biz filminin Amerikan sistemine göre 18 yaş üzeri izleyici için çekildiğini eminiz. Endişe edilen tek şey bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmamış olmasıdır. Deadpool filmlerinde şiddet sahnelerinden dolayı olarak 18 yaş sınırı fragmanlar yayımlanmıştı. Venom: Zehirli Öfke İzle HD  için henüz böyle bir durum söz konusu değil. Bizim tek istediğimiz Venom’da gereksiz referanslar görmemek ve sadece hikaye odaklanmak fragmanın en değişik sahnelerinden biri buydu Venomun kankasıyla konuşması enteresan bir olay. Ancak direkt olarak yüz yüze konuşmaları yaratıcı olmuş.  Venom: Zehirli Öfke İzle HD  filmde asıl amacının ne olduğunu bilmiyoruz. Normalde kendisi direkt olarak Spiderman'e gıcık olmakla meşguldü. Hatta bir sahnede Venom Eddie’yi iyileştiriyor sonra yaşananları görmüşsünüzdür. Venom: Zehirli Öfke İzle HD  aksiyon fena durmuyor. Bir deneyin kötü gittiğini ve birbirine benzeyen iki kötü adamı savaştığını görüşeceğiz. Amaçları ne olacak bilmiyoruz. Fragmanın en değişik sahnesi ise hem komik hem garip bir sahne olma açısından çok başarılı, Tom Hardy’nin değişik bir konuşma stili var. Adam harika bir oyuncu ve Venom’u da kendi seslendiriyor. Biz de Venom: Zehirli Öfke İzle HD  vizyona girene kadar sesi biraz daha net değiştirirler. Yoksa takip etmek gerçekten çok zor olur.  Bu fikirler ve düşüncelerin dışında artık Venom: Zehirli Öfke İzle  filmini beklemekten başka geriye yapacak bir şey kalmıyor.

 

 

 

 

 

Benzer Filmler

error: Content is protected !!

Full HD Filmlerin Tek Adresi | Rahatfilmizle.com